Nepērc BMW X5 E53, pirms neesi izlasījis šo rakstu! » AutoDetektīvs
Palīgs lietota auto iegādē,
un to pārbaudē
» » Nepērc BMW X5 E53, pirms neesi izlasījis šo rakstu!

MEKLĒ AUTO? PĀRBAUDI AUTO VĒSTURI PĒC VIN NUMURA:

Pēc VIN numura ir iespējams uzzināt: Nobraukumu, Avārijas, Aprīkojumu, Īpašniekus u.c. lasi vairāk šeit: transportlīdzekļu vēsture

Nepērc BMW X5 E53, pirms neesi izlasījis šo rakstu!

Pagājušajā nedēļā autoDNA izmēģināja automašīnu par saprātīgu cenu - BMW X5 E53. Apskatīta tika konkrēta automašīna un aprakstīti tās īpašnieka komentāri par auto. Ar atsaucīga sekotāja palīdzību piedāvājam Jums bloga otro daļu (linku uz pirmo daļu meklē rakstā)

#autoDNA #Rasts #BMW #X5 #E53 #BlogsAfftars pamatlietaas dreebi zin. Tikai piebilde - visas taas probleemas ir visiem taa laika un jaunaakiem bmw ar atbilstoshu komplektaaciju. Nav izgudrotas turbiinas, sprauslas, kaarbas, spilveni, luukas, kas kalpotu muuzhiigi. Da taadas nevienam arii nevajag. Ja auto nav nojaats, E53 nav ne vainas. Kameer negriezh aaraa dpf, egr, flipus, benziinam neliek gaazi.

Lasiet vēl:

Barbars Streizans 135 kw un 160 kw pilniigi dažādi dzinēji! 135 kw peec uzbūves ir 2x pamatīgäks .3.0d 160 kw uz x5 dzinējs ir savs ! nevar ielikt no e60 ...Ja 135 kw var nopikt pa 100 eur tad 160 kw krietni dargaak .Vispar visiem x5 faniem iesaku pabraukt ar 3.0d 135 kw Range Rover Vogue stuure nav saspringumaa jaķer gaita elitaari komfortabla.Ruusas nav spoguljus taa nezog .Raamja dzips ar nopietnu bezcelju aprīkojumu.


https://www.autodna.lv/blog/kam-japievers-uzmaniba-perkot-lietotu-auto-bmw-x5/
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Noderīgi raksti