Kas ir autoDNA Auto Vēstures Atskaite?

Image

Kas ir AutoDNA Atskaite? 

Informāciju tehnoloģiju laikmetā, ātra, noderīga un uzticama, informācija ir kļuvusi par vērtīgāko un iekārojamāko lietu pasaulē. autoDNA auto vēstures atskaites ir ļāvušas daudziem auto pircējiem izvairīties no dažādiem “perekupu” brīnumiem. VIN dekodēšanas atskaite sniedz informāciju par visām vissvarīgākajām automašīnas īpašībām un padziļinātu ieskatu automašīnas ekspluatācijas vēsturē.

Sniegtā Informācija AutoDNA Atskaitē

Iegādājoties lietotu auto, bieži, pieejamais informācijas apjoms ir neietiekams, lai spētu objektīvi novērtēt spēkrata tehnisko stāvokli. Līdz ar to, tiek veikti neveiksmīgi pirkumi, bieži vien pārmaksājot par auto burtisko vērtību. Ar VIN decodētāja palīdzību ir iespēja iegūt detalizētu konkrētās automašīnas vēsturi. Dekoderi iegūst informāciju no vairākiem avotiem, kas fiziskām personām nemaz nav pieejami. 

AutoDNA atskaitē iekļautā informācija:

  • Zādzību reģistrs;
  • Vidējais auto nobraukuma apmērs;
  • Auto tehniskie parametri;
  • Bojājumu vēsture;
  • Ražošanas defekti un/vai ražotāja ieteikumi;
  • Aprīkojums;
  • Attēlu arhivs;
  • Auto vēsture (īpašnieki, pielietojums);

Transportlīdzekļi no Ārzemēm

Novērtējot Latvijas auto tirgus situāciju, mēs bieži sastopamies ar transportlīdzekļiem, kas ievesti no ārzemēm. Lai pārliecinātos par to tehnisko kārtibu autoDNA sniedz iespēju pilnībā rekonstruēt interesējošās automašīnas vēsturi. 

Sadarbības Valstis : Skandināvija, Eiropa, ASV, Kanāda  

- Kā nopirkt automašīnu Vācijā?

- Kā iegādāties automašīnu Francijā?

- Kā nopirkt automašīnu Lietuvā?

Iegādājoties auto no iepriekšminētajām valstīm autoDNA piedāvā sagatavot tehniskā stāvokļa atskaiti pamatojoties uz datiem, kas iegūti no iepriekšminēto valstu centrālajiem transportlīdzekļu reģistriem.  

Izmēģini bezmaksas - pārbaudi VIN numuru

Ja vēlaties saņemt detalizētu autoDNA atskaiti, apmeklējiet vietni autoDNA.lv un ievadiet 17 simbolu VIN numuru. Pamatinformācija par transportlīdzekli ir bezmaksas. Pirms piekļuves iegādes redzēsit tabulu, kurā parādīts, cik daudz informācija ir pieejama par konkrēto automašīnu katrā no sadaļām. Kur, varēsiet veikt savu izvēli par informatīvo apjomu.

Autors: