Ievestas lietotas automašīnas? Valstu TOP 6

Image

Patreiz lietoto automašīnu izvēle Vācijā nav tik bagāta, tāpēc ir vērts padomātu par to no kuras valsts vēl ir vērts importēt lietotu automašīnu.

1. No Beļģijas

Beļģija tā ir Brisele, un Briselē ir Eiropas parlaments, tas nozīmē, ka dodoties uz Beļģiju pēc automašīnas mēs varam rēķināties ar lielu klāstu pavisam jaunām premium klases automašīnām (ne vecākām par četriem gadiem), kuras ir ļoti labā stāvoklī. Tās pārsvarā ir izbijušo diplomātu automašīnas, kuri vai nu ik pēc pāris gadiem maina savas automašīnas, vai nu, beidzot darbu Briselē, atgriežas savās valstīs, un atbrīvojas no automašīnām ar kurām brauca Beļģijā. Protams pērkot automašīnas viņi izmanto diplomātiskās atlaides, tāpēc pārdošanas brīdī arī bieži piedāvā pievilcīgu cenu. Ja jūs meklējat franču, vācu vai pat japāņu luksus klases automobili, kurš ir kopts un labi uzturēts, tad Beļģijai noteikti jābūt jūsu meklējamo valstu sarakstā.

2. NO NĪDERLANDES 

Jūs varat doties uz Nīderlandi pēc franču un japāņu automašīnām, lai gan tur tās ir nedaudz dārgākas nekā Vācijā, bet toties pērkot auto Nīderlandē, mēs varam būt pārliecināti, ka automašīna nebūs ar atpakaļ pagrieztu odometra rādījumu, jo tas Nīderlandē ir noziegums. Kā arī esošo nobraukumu jūs varat viegli pārbaudīt pēc VIN numura, vienkārši ievadot to autoDNA mājas lapā vai Nīderlandes NAP reģistrā