Pirkt auto no Vācijas?

Image

Kā iegādāties auto no Vācijas? Padomi ikvienam pircējam 

Lietots auto no Vācijas, ir daudzu pircēju izvēle numur viens. Iemesli tam ir vairāki – labi ceļi,  profesionāli servisi un finansiālas iespējas tos apmeklēt. Ja nav ticība Latvijas lietotu auto tirgum, tad jautājums par to kā iegādāties auto no Vācijas ir šķērsojis daudzus prātus. 

 

Vācijas lietotu automašīnu tirgus ir milzīgs visās tā izpausmēs – jauni auto, veci auto, klasika, retro, sporta auto, ekskluzīvi auto, norakstīti auto, nepabeigti auto utt. Lai arī Vācijā auto īpašnieki var atļauties savus spēkratus uzturēt labā stāvoklī, nav teikts, ka par tiem rūpējas ikviens Vācijas iedzīvotājs.

Kur meklēt auto no Vācijas?

Sākotnēji ir jāsaprot kāda veida automašīnu jūs vēlaties iegādāties un kādā ceļā to iegūt. Pēdējā laikā lielu popularitāti ir iemantojušas dažādas automobiļu izsoles un visiem labi zināmā mobile.de ir ieņēmis tādu kā vectētiņa statusu. Taču tas nenozīmē, ka vecajā labajā mobile.de nevar atrast izdevīgus darījumus. Atšķirībā no situācijas Latvijā, kur ir tikai viens sludinājumu portāls, kuru visi izmanto, Vācijā tādu ir vairāki.


Vācijas lietotu auto sludinājumu portāli:

  • Mobile.de – visiem labi zināmā lapa ar Vācijas un apkārtējo valstu lietotu auto piedāvājumiem; 
  • Autoscout24.com – ne mazāk populārs resurss ar vidēji 2,2 miljoniem dažāda transportlīdzekļu piedāvājumiem; 
  • 12gebrauchtwagen.de – mazāk sludinājumu, taču piedāvā arī citus pakalpojumus; 
  • PKW.de – paliels sludinājumu portāls ar dažādiem pakalpojumiem; 
  • Ebay-kleinanzeigen.de – izrādās, ka Vācijā lielu popularitāti ir iemantojis arī eBay.