AutoDNA piedāvā PaliecMājās un pārbaudi automašīnu ar 40% atlaidi

Image

Vēl pavisam nesen dzīve ritēja mierīgi savu gaitu, taču burtiski dažu dienu laikā viss ir apgriezis kājām gaisā. Jau šobrīd liela daļa no mums strādā attālināti un ietur sociālo distancēšanos, lai ierobežotu koronavīrsusa Covid-19 izplatību, kas ir ieviesis savas korekcijas mūsu ikdienā.   

Līdzās daudzām citām nozarēm arī automobiļu tirdzniecība visā pasaulē ir stipri samazinājusies. Lielie autoražotāji slēdz rūpnīcas, auto dīleri ierobežo savu darbību un auto plačos ir tukšāks nekā parasti.  

Sapņot neaizliegsi un automašīnu sludinājumi no portālu lapām nekur nepazudīs. Attālināta automobiļu apskatīšana sludinājumā ir drošs un ērts veids kā pētīt interesējošos automobiļus. Daži no Latvijas lielākajiem lietotu automobiļu tirgotājiem pat ir izstrādājuši 360 grādu apskati pieejamajiem spēkratiem. 

 Par automašīnas vizuālo stāvokli jūs varat pārliecināties no sludinājumā ievietotajām bildēm, bet kā ir ar automašīnas tehnisko stāvokli un auto vēsturi? Valsts noteiktā ārkārtas stāvokļa laikā līdz 14. aprīlim jūs varat par to pārliecināties ar -40% atlaidi!


Ievadi VIN numuru un pārbaudi tā vēsturi ar 40% atlaidi:

Auto vēstures pārbaude pēc VIN numura


Ienāc: www.autoDNA.lv